HPE Aruba Networking AP-MNT-C Campus AP Type C Suspended Ceiling Rail 9/16 Profile Mnt Bracket Kit
SKU
R3J17A
Login for pricing
In Stock:
73 available
Aruba Networking AP-MNT-C Campus AP Type C Suspended Ceiling Rail 9/16 Profile Mnt Bracket Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | R3J17A |
|---|---|
| EAN | 0190017367576 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series, Aruba 530 Series, Aruba 550 Series Campus Access Points |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 20 mm |
| Weight | 104.3 g |
| Height | 142 mm |
| Depth | 13 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE Aruba Networking AP-MNT-C Campus A...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com M5 Rack Screws and M5 Cag...
Login for pricing
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-D Campus A...
Login for pricing
|
Recommended
CyberPower CRA30006 rack accessory Cab...
Login for pricing
|
HPE DL38X Gen10 8x 6-pin Cable Kit
Login for pricing
|
New
HPE Gen10 Plus Chassis Intrusion Detec...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R3J17A
|
CABSCRWM520
|
R3J18A
|
CRA30006
|
871830-B21
|
P14604-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
HPE
|
CyberPower
|
HPE
|
HPE
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
WLAN access point mount
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Cable Kit
|
N/A
|




