HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
SKU
P50450-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | P50450-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017568966 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
HPE DL3XX Gen11 1U Bezel Kit - TPL Promo End 31/10/2025
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 138 mm |
| Weight | 33 g |
| Height | 49 mm |
| Depth | 469 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant Gen11 1U Common Bezel Kit
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U 19in Metal Rackmount C...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Horizontal 1U Server Rack...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Rail Depth Adapter Kit fo...
Login for pricing
|
CyberPower CRA40001 rack accessory Com...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P50450-B21
|
CABLMANAGER2
|
CABSCREWM5
|
CMDUCT1UX
|
RDA1U
|
CRA40001
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
CyberPower
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
N/A
|
Cable management panel
|
Depth adapter
|
Combination door lock
|





