HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus High Performance Fan Kit
SKU
P26477-B21
Category: Rack Cooling Equipment
| SKU | P26477-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017481661 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Product colour | Blue, Black |
| Type | Fan |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 254 mm |
| Depth | 381 mm |
| Height | 104.9 mm |
| Weight | 2.45 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
HPE ProLiant DL36X Gen10 Plus High Per...
Login for pricing
|
HPE ProLiant DL380/DL560 Gen11 2U High...
Login for pricing
|
HPE Aruba Networking X751 Front to Bac...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|
| SKU |
P26477-B21
|
P48820-B21
|
JL669B
|
| Manufacturer |
HPE
|
HPE
|
HPE
|

