HPE ProLiant Compute DL3XX Gen12 2U Cable Management Arm for Rail Kit
SKU
P70744-B21
Login for pricing
In Stock:
2 available
ProLiant Compute DL3XX Gen12 2U Cable Management Arm for Rail Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P70744-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017714554 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Height | 55 mm |
| Depth | 560 mm |
| Other features | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 1.1 kg (2.42 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant Compute DL3XX Gen12 2U Ca...
Login for pricing
|
Intel AUPBEZEL4UF rack accessory
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U 19in Metal Rackmount C...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Rail Depth Adapter Kit fo...
Login for pricing
|
Hot Product
CyberPower CRA40001 rack accessory Com...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P70744-B21
|
AUPBEZEL4UF
|
CABLMANAGER2
|
CABSCREWM5
|
RDA1U
|
CRA40001
|
| Manufacturer |
HPE
|
INTEL
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
CyberPower
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
N/A
|
Depth adapter
|
Combination door lock
|





