HPE MicroServer Gen10 SFF Converter Kit
SKU
870213-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | 870213-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017112909 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 101.6 mm |
| Weight | 420 g |
| Height | 27.2 mm |
| Depth | 146.4 mm |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE MicroServer Gen10 SFF Converter Kit
Login for pricing
|
Popular
QNAP RAIL-A02-90 rack accessory Rack r...
Login for pricing
|
Hot Product
Astrotek ATP-CM1U
Login for pricing
|
Bestseller
Astrotek ATP-CM1U
Login for pricing
|
Recommended
CyberPower CRA30003 rack accessory Cab...
Login for pricing
|
CyberPower CRA30005 rack accessory Cab...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
870213-B21
|
RAIL-A02-90
|
ATP-CM1U-P
|
ATP-CM1U-M
|
CRA30003
|
CRA30005
|
| Manufacturer |
HPE
|
QNAP
|
Astrotek
|
Astrotek
|
CyberPower
|
CyberPower
|
| Type |
N/A
|
Rack rail kit
|
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
Cable management panel
|




