HPE Bezel Lock Kit
SKU
875519-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | 875519-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017171098 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
HPE Bezel Lock Kit
| Features | |
|---|---|
| Type | Lock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 50.8 mm |
| Weight | 680 g |
| Height | 50.8 mm |
| Depth | 50.8 mm |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Bezel Lock Kit
Login for pricing
|
Intel AUPBEZEL4UF rack accessory
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U 19in Metal Rackmount C...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 50 Pkg M5 Mounting Screws...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com Horizontal 1U Server Rack...
Login for pricing
|
Bestseller
StarTech.com Rail Depth Adapter Kit fo...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875519-B21
|
AUPBEZEL4UF
|
CABLMANAGER2
|
CABSCREWM5
|
CMDUCT1UX
|
RDA1U
|
| Manufacturer |
HPE
|
INTEL
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Cable management panel
|
N/A
|
Cable management panel
|
Depth adapter
|





