HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-C Campus AP 10-Pack Profile 9/16 Ceiling Rail Mount Bracket Kit
SKU
Q9G70A
Login for pricing
In Stock:
1 available
Aruba Networking AP-MNT-MP10-C Campus AP 10-Pack Profile 9/16 Ceiling Rail Mount Bracket Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | Q9G70A |
|---|---|
| EAN | 0190017272580 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 51 mm |
| Weight | 136.1 g |
| Height | 165 mm |
| Depth | 178 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-C Cam...
Login for pricing
|
Hot Product
QNAP RAIL-A03-57 rack accessory
Login for pricing
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-D Cam...
Login for pricing
|
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 2U 8SFF x1 Tr...
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
Login for pricing
|
HPE ProLiant DL380 Gen11 Tri-Mode Spli...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q9G70A
|
RAIL-A03-57
|
Q9G71A
|
P48813-B21
|
4UDRAWER
|
P48832-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
QNAP
|
HPE
|
HPE
|
StarTech.com
|
HPE
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
WLAN access point mount
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Rack shelf
|
N/A
|





