HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-B Campus AP 10-Pack 15/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit
SKU
Q9G69A
Login for pricing
In Stock:
2 available
Aruba Networking AP-MNT-MP10-B Campus AP 10-Pack 15/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | Q9G69A |
|---|---|
| EAN | 0190017272573 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 51 mm |
| Weight | 136.1 g |
| Height | 165 mm |
| Depth | 178 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.136 kg (0.3 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-B Cam...
Login for pricing
|
Bestseller
Eaton 9RK rack accessory
Login for pricing
|
Hot Product
APC Fixed Shelf - 250lbs/114kg, Black
Login for pricing
|
Popular
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Vent...
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com 1U Sliding Server Rack Mo...
Login for pricing
|
QNAP RAIL-A03-57 rack accessory
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
Q9G69A
|
9RK
|
AR8122BLK
|
ADJSHELFHDV
|
SLIDESHELFD
|
RAIL-A03-57
|
| Manufacturer |
HPE
|
EATON
|
APC
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
QNAP
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|
Adjustable shelf
|
N/A
|





