HP Poly Voyager Legend Medium Eartips and Foam Covers (3 Pieces)
SKU
85S04AA
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 85S04AA |
|---|---|
| EAN | 0197497574319 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Earbud tips |
| Brand compatibility | POLY |
| Compatibility | Plantronics Voyager Legend |
| Country of origin | China |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Voyager Legend Medium Eartips...
Login for pricing
|
HP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear C...
Login for pricing
|
HP Poly EncorePro HW510/520 Foam Ear C...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|
| SKU |
85S04AA
|
85R18AA
|
202997-02
|
| Manufacturer |
HP
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Earbud tips
|
Cushion/ring set
|
Cushion/ring set
|


