HP Officejet Mobile Printer Car Adapter power adapter/inverter Auto Black
SKU
CZ274A
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | CZ274A |
|---|---|
| EAN | 0304464169427 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
HP Vehicle Power Adapter for Officejet Mobile Printers
| Features | |
|---|---|
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Printer |
| Product colour | Black |
| Certification | WEE/EJ0076US REACH |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Performance | |
| Power supply type | Auto |
| Purpose | Printer |
| Certification | WEE/EJ0076US REACH |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Certificates | |
| Certification | WEE/EJ0076US REACH |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 258 g |
| Width | 200 mm |
| Depth | 150 mm |
| Height | 45 mm |
You may also be interested in
| Product |
Popular
HP Officejet Mobile Printer Car Adapte...
Login for pricing
|
Bestseller
HP 150W Slim Smart AC Adapter (4.5mm)
Login for pricing
|
Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam
Login for pricing
|
Recommended
StarTech.com Universal DC Power Adapte...
Login for pricing
|
New
HP Zbook 230W Slim Smart 4.5mm AC Adap...
Login for pricing
|
Hot Product
HP 110W USB-C Laptop Charger
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CZ274A
|
4SC18AA
|
993-001943
|
ITB20D3250
|
6E6M1AA
|
8B3Y2UT
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
LOGITECH
|
StarTech.com
|
HP
|
HP
|
| Power supply type |
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
| Purpose |
Printer
|
Notebook
|
Video conferencing system
|
Universal
|
Notebook
|
Notebook
|





