Heckler Design T223 cable organizer Desk Black 1 pc(s)
SKU
T223
Category: Cable Organizers
| SKU | T223 |
|---|---|
| EAN | 0714573258651 |
| Manufacturer | Heckler |
| Availability | Y |
Meet PivotTack, the ultimate security accessory for your Windfall. Designed for more permanent installations in your home or business, this accessory requires a small hole to be drilled in your countertop or table. The result gives you a clean, secure, and functional mounting system. Let PivotTack’s groove guide your device’s charging cable through your countertop or table. Complete the accessory with a 1/4″ shank padlock beneath the surface, and your Windfall and power cable aren’t going anywhere without you knowing.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Purpose | Desk |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 31.7 mm |
| Depth | 31.7 mm |
| Height | 83 mm |
| Weight | 113.3 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Heckler Design T223 cable organizer De...
Login for pricing
|
Brateck HC-30-W cable organizer Univer...
Login for pricing
|
Brateck HC-30-B cable organizer Univer...
Login for pricing
|
StarTech.com Peripheral Cable Anchor L...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
T223
|
HC-30-W
|
HC-30-B
|
CABLE-ORGANIZER-LOCK
|
| Manufacturer |
Heckler
|
Brateck
|
Brateck
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Cable sleeve
|
Cable sleeve
|
Cable holder
|



