Epson Transparency unit
SKU
B12B819221
Category: Printer/Scanner Spare Parts
| SKU | B12B819221 |
|---|---|
| EAN | 8715946616520 |
| Manufacturer | EPSON |
| Availability | Y |
EPSON TRANSPARENCY UNIT FOR EXPRESSION 13000XL
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 230 mm |
| Package depth | 770 mm |
| Package height | 615 mm |
| Package weight | 10.14 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | Expression 12000XL |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Epson Transparency unit
Login for pricing
|
Lexmark 50G0855 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
Lexmark 20L8808 printer/scanner spare...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|
| SKU |
B12B819221
|
50G0855
|
20L8808
|
| Manufacturer |
EPSON
|
Lexmark
|
Lexmark
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Tray
|
| Device compatibility |
N/A
|
Laser/LED printer
|
Label printer
|


