EPOS USB-A to USB-C
SKU
1000832
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 1000832 |
|---|---|
| EAN | 5714708006336 |
| Manufacturer | EPOS |
| Availability | Y |
EPOS USB-A to USB-C. Product type: USB adapter, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | USB adapter |
| Brand compatibility | EPOS |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| USB ports quantity | 1 |
| USB port type | USB Type-A |
| Connector 1 | USB-A |
| Connector 2 | USB-C |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 30 g |
| Package width | 20 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package height | 110 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 210 mm |
| Master (outer) case length | 430 mm |
| Master (outer) case height | 320 mm |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
EPOS USB-A to USB-C
Login for pricing
|
Popular
Yealink YHA-NB headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Hot Product
Poly Blackwire BW300 Leatherette Ear C...
Login for pricing
|
Bestseller
Poly EncorePro HW700 Leatherette Ear C...
Login for pricing
|
New
Poly 4 Pin QD Headset to 6 Pin QD Audi...
Login for pricing
|
Poly 6 Pin QD headset to 4 Pin QD Audi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1000832
|
YHA-NB
|
920P3AA
|
85R27AA
|
85Q45AA
|
85Q47AA
|
| Manufacturer |
EPOS
|
Yealink
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
USB adapter
|
Neckband
|
Ear pad
|
Cushion/ring set
|
N/A
|
Cable
|



