EPOS CALC 01 Cable
SKU
1000854
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | 1000854 |
|---|---|
| EAN | 5714708006558 |
| Manufacturer | EPOS |
| Availability | Y |
EPOS CALC 01. Product type: Cable, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | Alcatel |
| Product colour | Black |
| Compatibility | IP Touch 4028, IP Touch 4038, IP Touch 4068 |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | EasyDisconnect |
| Connector 2 | 3.5 mm |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1 m |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 °C |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 29 g |
| Package width | 30 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 100 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Cable type | Round |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 130 mm |
| Master (outer) case length | 440 mm |
| Master (outer) case height | 330 mm |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
EPOS CALC 01 Cable
Login for pricing
|
New
Jabra Speak810 Power Ext. Kit
Login for pricing
|
Popular
Jabra Kensington lock adaptor
Login for pricing
|
Bestseller
Yealink DD10K DECT USB Dongle for the...
Login for pricing
|
Hot Product
Jabra GN1218 AC 2m Coiled
Login for pricing
|
Jabra LINK 14201-22
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1000854
|
14174-00
|
14208-10
|
DD10K
|
88011-102
|
14201-22
|
| Manufacturer |
EPOS
|
JABRA
|
JABRA
|
Yealink
|
JABRA
|
JABRA
|
| Product type |
Cable
|
Accessory kit
|
N/A
|
N/A
|
Cable
|
Accessory kit
|





