DeepCool HB-01 Headphone holder
SKU
R-HB-01-BK-G
Login for pricing
In Stock:
89 available
DeepCool HB-01, Headphone holder, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC, Polycarbonate (PC), 47 g, Black
Category: Headphone/Headset Accessories
| SKU | R-HB-01-BK-G |
|---|---|
| EAN | 6933412796954 |
| Manufacturer | Deepcool |
| Availability | Y |
DeepCool HB-01. Product type: Headphone holder, Material: Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC, Polycarbonate (PC). Weight: 47 g. Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Product type | Headphone holder |
| Brand compatibility | DeepCool |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), SPCC, Polycarbonate (PC) |
| Product colour | Black |
| Compatibility | MORPHEUS CH560 DIGITAL CH560 CH360 DIGITAL CH360 CH160 CH170 DIGITAL CH260 |
| Country of origin | Poland |
| Weight & dimensions | |
| Width | 50 mm |
| Depth | 84 mm |
| Height | 29 mm |
| Weight | 47 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Hanging box |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | Poland |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DeepCool HB-01 Headphone holder
Login for pricing
|
Popular
Jabra Kensington lock adaptor
Login for pricing
|
Yealink YHA-NB headphone/headset acces...
Login for pricing
|
Hot Product
Poly Blackwire BW300 Leatherette Ear C...
Login for pricing
|
Bestseller
Poly EncorePro HW700 Leatherette Ear C...
Login for pricing
|
New
Poly 4 Pin QD Headset to 6 Pin QD Audi...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R-HB-01-BK-G
|
14208-10
|
YHA-NB
|
920P3AA
|
85R27AA
|
85Q45AA
|
| Manufacturer |
Deepcool
|
JABRA
|
Yealink
|
HP Poly
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
Headphone holder
|
N/A
|
Neckband
|
Ear pad
|
Cushion/ring set
|
N/A
|




