Lenovo 4XF1K72399 mounting kit Black
SKU
4XF1K72399
- Secures Tiny PC devices onto select ThinkVision monitor arms for effortless expandability
- Boost productivity by creating a lean working environment & superior user experience
- Be ready for anything thanks to support for Generation 3 ThinkVision T-Series and P-Series select monitors and future models
- Smart design makes it quick and easy to mount to all supported monitor arms
- Refresh your workspace with the sleek metal construction and matte black finish
Category: Mounting Kits
| SKU | 4XF1K72399 |
|---|---|
| EAN | 0195892080732 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Availability | Y |
ThinkCentre Tiny Clamp Bracket Mounting Kit III
| Technical details | |
|---|---|
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkCentre |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 413 g |
| Width | 71 mm |
| Depth | 203 mm |
| Height | 68 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 232 mm |
| Package depth | 132 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 591 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Lenovo 4XF1K72399 mounting kit Black
Login for pricing
|
New
MSI AIO Wall Mountkit III
Login for pricing
|
Shuttle PV02 - VESA mount accessory fo...
Login for pricing
|
Hot Product
Ubiquiti UACC-AI-Theta-CMS White Stain...
Login for pricing
|
Bestseller
HP Desktop Mini v4+ VESA Sleeve
Login for pricing
|
Recommended
Ubiquiti UACC-Switch-FM White Polycarb...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4XF1K72399
|
306-A612111-C22
|
PV02
|
UACC-AI-THETA-CMS
|
99T54AA
|
UACC-SWITCH-FM
|
| Manufacturer |
LENOVO
|
MSI
|
Shuttle
|
Ubiquiti
|
HP
|
Ubiquiti
|





