Lenovo 4X77A81440 memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR5
SKU
4X77A81440
Category: Memory Modules
| SKU | 4X77A81440 |
|---|---|
| EAN | 0889488625925 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Availability | Y |
LENOVO 32GB 2RX8 PC5-4800 16Gb-A
| Memory | |
|---|---|
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Component for | PC/Server |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Features | |
|---|---|
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Component for | PC/Server |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
You may also be interested in
| Product |
Lenovo 4X77A81440 memory module 32 GB...
Login for pricing
|
Bestseller
Crucial CT2K16G48C40U5 memory module 3...
Login for pricing
|
Hot Product
Micron MTA36ASF8G72PZ-3G2R memory modu...
Login for pricing
|
Popular
Micron MTA18ASF4G72AZ-3G2R memory modu...
Login for pricing
|
Lenovo 4X77A88511 memory module 16 GB...
Login for pricing
|
New
HPE 16GB (1x16GB) Single Rank x8 DDR5-...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
4X77A81440
|
CT2K16G48C40U5
|
MTA36ASF8G72PZ-3G2R
|
MTA18ASF4G72AZ-3G2R
|
4X77A88511
|
P64336-B21
|
| Manufacturer |
LENOVO
|
Crucial
|
Micron
|
Micron
|
LENOVO
|
HPE
|
| Internal memory type |
DDR5
|
DDR5
|
DDR4
|
DDR4
|
DDR5
|
DDR5
|
| ECC |
N/A
|
N
|
Y
|
Y
|
Y
|
N
|
| Memory form factor |
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
288-pin DIMM
|
| Component for |
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
PC/server
|
Server
|
Server
|
| Internal memory |
32GB
|
32GB
|
64GB
|
32GB
|
16GB
|
16GB
|
| Memory layout (modules x size) |
1 x 32 GB
|
2 x 16 GB
|
1 x 64 GB
|
1 x 32 GB
|
1 x 16 GB
|
1 x 16 GB
|





