Kobo Stylus 2 white stylus pen 14.5 g
SKU
N605-AC-WH-S-PN
Category: Stylus Pens
| SKU | N605-AC-WH-S-PN |
|---|---|
| EAN | 0681495009794 |
| Manufacturer | Rakuten Kobo |
| Availability | Y |
KOBO STYLUS 2 PEN WHITE - COMPATIBLE WITH LIBRA COLOUR, SAGE, ELIPSA
| Technical details | |
|---|---|
| Applicability | Universal |
| Depth | 156.6 mm |
| Pressure levels | 4096 |
| Brand compatibility | Kobo |
| Product colour | White |
| Battery type | Built-in |
| Features | |
| Applicability | Universal |
| Pressure levels | 4096 |
| Brand compatibility | Kobo |
| Product colour | White |
| Battery type | Built-in |
| Device compatibility | E-book reader |
| Tip colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 156.6 mm |
| Weight | 14.5 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Refill tip | Yes |
| Battery | |
| Rechargeable battery | Yes |
| Battery level indicator | Yes |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Kobo Stylus 2 white stylus pen 14.5 g
Login for pricing
|
Hot Product
HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen (Black)
Login for pricing
|
Popular
DELL PN5122W stylus pen 14.2 g Black
Login for pricing
|
New
HP MPP 1.51 Pen
Login for pricing
|
ALOGIC ALIPSW-PNK stylus pen 15 g Blue
Login for pricing
|
Bestseller
ALOGIC ALIPSW-WH stylus pen 15 g White
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
N605-AC-WH-S-PN
|
3J122AA
|
750-ADQV
|
3V2X4AA
|
ALIPSW-PNK
|
ALIPSW-WH
|
| Manufacturer |
Rakuten Kobo
|
HP
|
DELL
|
HP
|
ALOGIC
|
ALOGIC
|
| Brand compatibility |
Kobo
|
HP
|
Dell
|
HP
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Device compatibility |
E-book reader
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Tablet computer
|
Tablet computer
|





