HPE ProLiant DL320 Gen11 8SFF Tri-Mode Cable Kit
SKU
P52775-B21
Category: Rack Accessories
| SKU | P52775-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017618012 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable management kit |
| Certification | ProLiant DL320 Gen11 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 240 mm |
| Weight | 420 g |
| Height | 30 mm |
| Depth | 340 mm |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.416 kg (0.917 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
HPE ProLiant DL320 Gen11 8SFF Tri-Mode...
Login for pricing
|
Popular
QNAP RAIL-A03-57 rack accessory
Login for pricing
|
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-D Cam...
Login for pricing
|
New
HPE ProLiant DL380 Gen11 2U 8SFF x1 Tr...
Login for pricing
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
Login for pricing
|
HPE ProLiant DL380 Gen11 Tri-Mode Spli...
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P52775-B21
|
RAIL-A03-57
|
Q9G71A
|
P48813-B21
|
4UDRAWER
|
P48832-B21
|
| Manufacturer |
HPE
|
QNAP
|
HPE
|
HPE
|
StarTech.com
|
HPE
|
| Product type |
N/A
|
N/A
|
WLAN access point mount
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Rack shelf
|
N/A
|




