HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver
SKU
JL484A
Category: InfiniBand & Fibre Optic Cables
| SKU | JL484A |
|---|---|
| EAN | 0190017199597 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Y |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Maximum transfer distance | 100 m |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 20 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0454 kg (0.1 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
You may also be interested in
| Product |
HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 1...
Login for pricing
|
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
Login for pricing
|
|---|---|---|
| SKU |
JL484A
|
C9300L-STACK-KIT=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|

