HP Poly G7500 IP Table Microphone
SKU
874R3AA
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 874R3AA |
|---|---|
| EAN | 0197497662153 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Product type | InLine microphone |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | POLY |
| Technical details | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | Laos |
| UNSPSC-code | 52161520 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly G7500 IP Table Microphone
Login for pricing
|
Yealink - MB-FS-P750T
Login for pricing
|
Hot Product
Yealink - MB-FS-P650T
Login for pricing
|
Recommended
Yealink - MB-FS-P860T
Login for pricing
|
Bestseller
Yealink CM20 Microphone Grey
Login for pricing
|
Yealink Mtouch Plus Controller Black
Login for pricing
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
874R3AA
|
3311084
|
3311083
|
3311085
|
CM20
|
MTouch-Plus-Ex-Package
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Yealink
|
Yealink
|
Yealink
|
Yealink
|
Yealink
|
| Product colour |
Black
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Grey
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
Stand
|
Stand
|
Stand
|
Microphone
|
Controller
|





