HP Datalogic 1500i Presentation Scanner
SKU
9BU50AA
Category: POS System Accessories
| SKU | 9BU50AA |
|---|---|
| EAN | 0194721340702 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Y |
14.2000
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | "The Datalogic Magellan 1500i Presentation Scanner is compatible with HP Retail Point of Sale Systems. NOTE: Not all Point of Sale system models are available in all regions." |
| Weight & dimensions | |
| Width | 60 mm |
| Depth | 75 mm |
| Height | 150 mm |
| Weight | 240 g |
| Package width | 184 mm |
| Package depth | 133 mm |
| Package height | 97 mm |
| Package weight | 570 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 184 mm |
| Package depth | 133 mm |
| Package height | 97 mm |
| Package weight | 570 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | Vietnam |
| UNSPSC-code | 43211701 |
You may also be interested in
| Product |
HP Datalogic 1500i Presentation Scanner
Login for pricing
|
Zebra ZFLX-SCNR-E00 POS system accesso...
Login for pricing
|
|---|---|---|
| SKU |
9BU50AA
|
ZFLX-SCNR-E00
|
| Manufacturer |
HP
|
ZEBRA
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
| Product type |
N/A
|
POS barcode reader
|

